Základní škola a Mateřská škola Prušánky

FB škola škola 518 374 379 školka školka 518 374 159 jídelna odhlášení obědu 722 979 235

Fotogalerie ze školy / 2023/2024

Sportovní rozlučkový turnaj

Jak se nejlépe rozloučit se starou tělocvičnou? No přeci pořádným sportovním utkáním! Proto v týdnu od 20.2. - 23.2. parlament školy pořádal jednotlivé sportovní soutěže, ve kterých se postupně utkaly všechny třídy. V úterý začalo sportovní klání mezi 3. a 4. třídou ve fotbale, kde všechna tři místa nakonec obsadili čtvrťáci. Ovšem třeťáci jim body nedali bez boje a snažili se bránit, co to dá. Ve středu se utkaly třídy 7., 8. a 9. v americké vybíjené a v přehazované. Nejdříve nastoupili hoši v americké vybíjené, kde se nejedna paní učitelka bála o svůj život! Poté následovalo utkání holek v přehazované, kdy 1. a 3. místo obsadila 7. třída a na 2. místě se umístila třída 8.A. Ve čtvrtek pokračovala 5. a 6. třída vybíjenou, kdy 1. místo získala třída 5.A. Páteční rozlučka vyvrcholila utkaním mezi našimi nejmladšími třídami na škole. Žáci prvních a druhých tříd měli za úkol co nejrychleji překonat překážkovou dráhu a doběhnout tak v nejkratším čase do cíle. Vítězové každé kategorie vždy získali nějakou tu dobrotu, něco malého na památku a první místo si odneslo poukaz na pizzu od našeho pana kuchaře. Všem třídám děkujeme za dodržování fairplay, úžasnou atmosféru při fandění a věříme, že lépe jsme se s naší tělocvičnou rozloučit nemohli! Dále také patří velké dík paní učitelce Hubové, Tučkové a taktéž panu učiteli Bajko za organizaci a pomoc při pískání jednotlivých disciplín.

Další informace z pohledu žáků naleznete na webu školního časopisu Elfejt zde.