Základní škola a Mateřská škola Prušánky

FB FB škola škola 518 374 379 školka školka 518 374 159 jídelna jídelna 518 374 157

Školka / Informace pro rodiče

Rozdělení dětí ve třídách MŠ pro školní rok 2018/2019

 

Třída: „Koťátka“

Třídní učitelka: Lucie Drejčková (Radka Šůrková, Tereza Gazdíková)

      Krátký František              

      Škrobáková Nikol

      Hefka David                    

      Doležal Matěj                  

      Chludilová Marie            

      Bartolšic Dan                  

      Horňáková Rozálie         

      Kolacia Matěj                  

      Hasil Florian                               

     Vítů Jakub                                   

     Fibingrová Alexandra                 

     Čupr Tomáš                                

     Měchurová Tereza           

     Wunsch Šimon                            

     Rampáček Michal                       

 

Třída: „Kačenky“

Třídní učitelka: Radka Šůrková, Tereza Gazdíková

      Krejčiřík Albert                

      Vítů Filip                         

      Strnad Petr                       

      Šupová Laura                  

      Svoboda Kristian             

      Poláčková Teodora          

      Bůšková Gábina              

      Šimčík Michal                 

      Mráková Natálie                         

     Vašíčková Tereza                        

     Murasová Stella                          

     Murasová Valentýna        

     Hanák Aleš                                 

     Vašíčková Elena              

     Tesaříková Terezie                      

     Kankia Mathias                           

     Kotvan Jan                      

     Lamač Radim                              

     Danihelová Dominika                 

     Mráková Hana                

     Tuček Martin                               

     Hložek Daniel                             

     Kopečný Adam                           

 

Třída: „Veverky“

Třídní učitelka: Aneta Malacková, Eva Martínková,

Asistent pedagoga: Alena Maršálková

      Košulič Antonín              

      Mráka Tomáš                   

      Salajková Eliška              

      Prčík Josef           

      Ujčík Vojtěch                   

      Košutová Klára               

      Sasín Eliáš           

      Římská Tereza                            

      Maršálek Přemysl                        

     Bravencová Karolína                  

     Kalužová Klára               

     Řehánková Nela              

     Holický Patrik                 

     Chytil Adam                    

     Čuprová Viktorie             

     Košutová Anna Karolína 

     Krmíček Oldřich             

     Křivák Matěj                   

     Pavliš Jakub                                

     Maršálek Jakub                           

 

Třída: „Berušky“

Třídní učitelka: Irena Málková

      Zahradník Dominik         

      Křiváková Lucie                         

      Cabal Radek                               

      Janiš Pavol                      

      Šimková Vanesa                          

      Burian Šimon                              

      Nováková Liliane            

      Maděryčová Sofie

      Omelková Judita                         

     Škrobák Matěj                             

     Sasínová Ema                             

     Zapletalová Dominika     

     Šupová Šarlota                            

     Bůšková Nikol                            

     Vašíček Vojta                               

     Bárová Beáta                              

     Zálešák Tobiáš                            

     Hanák Antonín                

     Macůrek Tobiáš                          

     Šimková Vendula                        

 

Třída: „Broučci“

Třídní učitelka: Alexandra Nesvadbová

      Hájková Eliška                

      Dima Viktor                    

      Chvátal Martin                

      Zezulová Andrea                         

      Fančovičová Petra           

      Novotný Patrik                            

      Junec Dominik                            

      Holomucký Štěpán                      

      Valášek Lukáš                             

     Malánik Jakub                             

     Týznerová Tereza                       

     Šťastný Martin Samuel               

 

Základní škola a Mateřská škola
PRUŠÁNKY
Školní 289, 696 21 Prušánky

Mateřská škola 518 374 159

Vedení školy 518 374 151

Školní jídelna 518 374 157

Školní družina 518 374 013

Hospodářka školy 518 374 379