Ze života školky

Ekocentrum Dúbrava Hodonín
(3. 10. 2016)

Ekocentrum Dúbrava Hodonín (3. 10. 2016)

Dne 3. října byly předškolní děti ze třídy „Kačenky a Broučci“ na výukovém programu „Vodní kapka na cestách“ v Ekocentru Dúbrava Hodonín. Děti se zde dozvěděly o významu vody a jejího koloběhu pomocí pohádky „Jak sluníčko vrátilo štěňátku vodu“. Zahrály se na vodní kapky, ukázaly si, jaké zvířátka žijí v rybníce a naučily se je poznávat. Také […]

Dýňobraní – školka
(22. 9. 2016)

Dýňobraní – školka (22. 9. 2016)

„Dýňobraní“ je u nás ve školce tradiční akcí podzimu. Setkali jsme se na naší zahradě, abychom společně strávili příjemné chvilky s dětmi a jejich rodiči. Děti za pomoci maminek, tatínků, babiček a dědečků vyráběly z dýní neuvěřitelné strašáky, figurky a ozdoby. Děkujeme všem za účast, maminkám za dobroty, které pro děti připravily a těšíme se za […]