Ze života školky

Rozhodnutí o přijetí na školní rok 2017/2018

Z kapacitních důvodů bylo možné přijmout 24 dětí (viz níže). O přijetí rozhoduje spádovost, věk dítěte a pořadí podaných přihlášek. Doklad – Rozhodnutí o přijetí do MŠ si můžete vyzvedávat průběžně od 25. 5. 2017 v ZŠ u ředitelky školy, případně v kanceláři hospodářky školy od 7.30 hodin. Na základě zápisu dětí o MŠ ve dnech 9. – 10. 5. 2017 pro školní rok 2017/2018 byly přijaty děti pod čísly…

Vánoční dílničky
(15. 12. 2016)

Vánoční dílničky (15. 12. 2016)

V předvánočním čase jsme se letos poprvé setkali na vánočních dílničkách, které se uskutečnily ve všech třídách mateřské školy, abychom se spolu naladili na vánoční notu. Rodiče i prarodiče spolu s dětmi vyráběli vánoční dekorace, zazpívali si vánoční písně či poslouchali koledy. Všem moc děkujeme za účast a zdařilou akci.  

Ekocentrum Dúbrava Hodonín
(3. 10. 2016)

Ekocentrum Dúbrava Hodonín (3. 10. 2016)

Dne 3. října byly předškolní děti ze třídy „Kačenky a Broučci“ na výukovém programu „Vodní kapka na cestách“ v Ekocentru Dúbrava Hodonín. Děti se zde dozvěděly o významu vody a jejího koloběhu pomocí pohádky „Jak sluníčko vrátilo štěňátku vodu“. Zahrály se na vodní kapky, ukázaly si, jaké zvířátka žijí v rybníce a naučily se je poznávat. Také zpívaly a poslouchaly žabí koncert. Ovšem největší zážitek získaly se zvířátky, které si mohly i…

Dýňobraní – školka
(22. 9. 2016)

Dýňobraní – školka (22. 9. 2016)

„Dýňobraní“ je u nás ve školce tradiční akcí podzimu. Setkali jsme se na naší zahradě, abychom společně strávili příjemné chvilky s dětmi a jejich rodiči. Děti za pomoci maminek, tatínků, babiček a dědečků vyráběly z dýní neuvěřitelné strašáky, figurky a ozdoby. Děkujeme všem za účast, maminkám za dobroty, které pro děti připravily a těšíme se za rok NASHLEDANOU!!! Radka Šůrková