Výše úplaty za kroužky ve školním roce 2017/2018 je 500,- za pololetí. Neplatí pro Kurzy angličtiny pro děti.

Seznam kroužků na školní rok 2017/2018

Název kroužku Doplňující informace
Kroužek tvořivosti Kroužek je určený pro žáky 5. – 9. ročníku, kteří rádi tvoří a chtějí si společně vyzkoušet práci s různými výtvarnými materiály. Hotové výrobky budou krásným dárkem jak pro děti, tak pro jejich blízké.  Kroužek bude probíhat ve 14 denních intervalech vždy ve středu od 13.45 hod – 15.30 hod. Přihlášky k vyzvednutí u p.uč. Kolaciové.
Výtvarný kroužek se zaměřením na KERAMIKU Kroužek bude jednou týdně  1 hodinu – 60 minut, pravděpodobně v pondělí od 13:00 do 14:00. Děti budou pracovat s keramickou hlínou, engobami, glazurami, vytvoří si drobné předměty, zvířátka a dárečky. Přihlášky u paní učitelky Luďky Trechové.
Klub zábavné logiky a deskových her Klub bude zaměřen na procvičení logické úvahy a především na zábavu u deskových her. Vedoucími budou Mgr. Lenka Frídlová a Mgr. Pavel Janeček. Předpokládaný termín:  středa 13.05 – 14.35  ( v žákovské knihovně )
Taneční kroužek Pro dívky a chlapce 1. – 3. třídy, v kroužku se budeme učit různé druhy tanců (od country tanců přes cha-chu až po moderní tance – street dance a hip-hop). Budeme používat i pomůcky jako mašle, šátky apod. Děti se naučí, jak vzniká choreografie, naučí se vnímat rytmus. Společně nacvičené tance předvedeme rodičům. Předpokládaný termín kroužku: čtvrtek  13.35 – 14.20. Přihlášky u paní učitelky Martiny Hubové.
Moderní tanec Kroužek je určen pro dívky i chlapce 4. – 9. třídy, bude zaměřen na moderní tance – street dance, hip –hop, break dance. Společně vytvoříme choreografii, kterou předvedeme rodičům. Předpokládaný termín:  úterý 13.35 -14.20 Přihlášky u paní učitelky Martiny Hubové.
Rukodělná činnost Pro děti I. stupně. Kroužek zaměřený na rukodělné činnosti (pletení, šití, patchwork…) Ve středu od 14:00 ve ŠD. Bližší informace a přihlášky u paní vychovatelky Věry Hančíkové.
 Atletika  Atletika je určena dětem a žákům od 4. po 9. třídu. Pokračujeme zde v rozvoji osobních dovedností, kondice a spolupráce v týmu. Vyzkoušíme si různé atletické disciplíny. Účastníme se závodů mezi školami – Atletického přeboru Podluží v Lanžhotě, Lužické laťky popř. dalších. Pátek 14:00. Přihlášky paní zástupkyně Aleny Kristové.
Pohybové hry  Jsou určeny pro děti od 1. po 3. třídu. Cílem je dát dětem pestrou nabídku nejrůznějších pohybových aktivit, které rozvíjí rychlost, obratnost, sílu, vytrvalost a spolupráci. Učíme se i základům jednotlivých sportů. Délka naší aktivity je 45 minut. Pokud se budeme účastnit školních závodů, míváme přípravu navíc. Atletika je určena dětem a žákům od 4. po 9. třídu. Úterý 13:30. Přihlášky u paní zástupkyně Aleny Kristové.
Kurzy angličtiny pro děti (externí lektor) Jsou určeny pro děti od 5. ročníku, podle zájmu ale možno přizpůsobit i mladším dětem. Délka 1 lekce 90 minut, u mladších dětí 60. Intenzivní výuka jazyka v malých skupinách (6-8 dětí). Možnost kurzů i pro dospělé. Bližší informace o ceně a organizaci u paní Kateřiny Pokorné (tel: 605 522 575)