Na pátek 28. dubna jsme naplánovali v rámci Dne Země výsadbu různých okrasných keřů, ovocných stromů a květin a přesazování květin ve škole. Počasí nám vůbec nepřálo. Přesto jsme naši brigádu museli uskutečnit, neboť byly nakoupeny všechny rostliny. Měli jsme naplánovanou i společnou práci s pracovníky OÚ při výsadbě ovocných stromů. Proto někteří z nás byli pověřeni držením deštníků a ostatní pilně pracovali.  Úspěšně jsme všechno vysadili i přesto, že nám velmi pršelo. Některé úpravy byly přesunuty na pozdější vlídnější podmínky. Žáci osmého ročníku přesadili téměř všechny květiny, které máme ve škole. Těm déšť nevadil, neboť pracovali v prostorách školních dílen. Všem moc děkujeme za statečný přístup k práci v nepříznivých podmínkách. Děkujeme i pracovníkům Obecního úřadu v Prušánkách.

M. Kurková